ZO OS KOVO RBCB se zúčastní protestních akcí

Dobrý den, ahoj,

ve čtvrtek mimo projednávání návrhu zaměstnavatele ke kolektivnímu vyjednávání, výbor ZO projednával i formu podpory naší ZO akcím pořádaným OS KOVO a ČMKOS dne 27.11.2023.

Členové/zaměstnanci, kteří budou mít zájem a dostanou od svého zaměstnavatele volno na 27.11.2023 se mohou společně s členy výboru zúčastnit protestní akce v Praze. Způsob dopravy bude závislý na počtu účastníků. Organizační informace budou sděleny účastníkům.

Zájemci se se přihlásí formou emailu na adresu: stanislav.jindra2@cz.bosch.com

do středy 22.11.2023 ve formátu:

  • Jméno, příjmení,
  • osobní číslo
  • oddělení/středisko

Seznam bude předán na personální oddělení s tím, že budou osloveni nadřízení zaměstnanců, zda bude možné zaměstnance uvolnit ze směny. U nočních se bude jednat o směnu z neděle na pondělí a pak ranní a odpolední 27.11.2023.

Další forma vyjádření podpory zaměstnanců, kteří nesouhlasí s konsolidačním balíčkem, je že si mohou v kanceláři odborů od čtvrtka vyzvednout propagační předměty související s protestními akcemi a přijdou do práce s již známými žlutými vestami.

V době oběda a na přelomu směn se pak shromáždí v jídelně, kde se udělá společné foto zaměstnanců, kteří takto vyjádří podporu požadavkům OS KOVO a ČMKOS.

Tuto část bude v RBCB zastřešovat Josef Policar/MOE12 a Jozef Staš/MOE13. Foto dokumentaci bude na předem zvolený mobil zajišťovat Josef Policar/MOE12.

předseda VZO OS KOVO RBCB, Stanislav Jindra

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.