VIII. Sjezd OS KOVO probíhal ve dnech 23.6. – 25.6.2022 – den třetí

Den třetí 25.6.2022

Dobrý den, ahoj,

Po kulturním a společenském večeru pokračoval sjezd třetím dnem jednáním. V přiloženém zpravodaji_č.2 – 24.6.2022 je shrnutí druhého dne a odpovědi delegátů na dotazy redaktorů časopisu KOVÁK. Dnes již bývalý předseda OS KOVO Jaroslav Souček přednesl výzvy vládě a zaměstnavatelům. Požádal delegáty sjezdu o vyjádření a odsouhlasení obsahu textu do usnesení. Obsah textu vládě ČR se týkal současné ekonomické situace země. Obsah textu zaměstnavatelům se týkal likvidace automobilového průmyslu vzhledem k ukončením výroby vozů se spalovacími motory.

V další části odpoledního jednání delegáti podělovali za odvedenou práci končícímu předsedovi Jaroslavu Součkovi a místopředsedovi Pavlu Komárkovi a popřáli jim hodně zdraví a užití si v nové pozici – pozici spokojeného důchodce. 🙂

Ve všeobecné diskusi delegáti vystoupili s podněty a náměty pro další směřování OS KOVO. Ve zpravodaji č.2 si na druhé stránce můžete přečíst co trápí předsedu naší ZO a by se mělo zlepšit, aby se vám mohl s výborem ZO více věnovat.

Zaměstnancům OS KOVO patří velký dík a přípravu a hladký průběh VIII. Sjezdu OS KOVO. Děkujeme.

Závěrečné slovo měl ně zvolený předseda OS KOVO Roman Ďurčo. Poděkoval za důvěru. kterou od delegátů dostal. Těší se na společnou spolupráci a věří, že jeho i nový tým podpoříme v úsilí za co nejlepší podmínky pro práci odborářů – Kováků v České republice.

ZO OS KOVO RBCB přeje novému vedení OS KOVO hodně síly a energie v náročné práci, která je bezpochyby během jejich funkčního období čeká.

https://www.oskovo.cz/

Zpracoval předseda ZO OS KOVO RBCB, Stanislav Jindra

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.