Konference ZO OS KOVO RBCB proběhla 23.10.2021

Dobrý den, ahoj,

v sobotu 23.10.2021 se konala pravidelná konference naší ZO. Musím poděkovat všem delegátům, kteří věnovali sobotu dopoledne informacím a o činnosti ZO a informacím z jednání mezi odbory a vedením závodu. Z oslovených 82 delegátů se zúčastnilo 69 přítomných delegátů. Všichni členové by si měli uvědomit, že je hlavně v jejich zájmu se konference zúčastňovat. Nepřekvapí je pak případné změny v poskytovaných příspěvcích členům ZO. Pro poskytování příspěvků a činnost ZO je nutné každý rok schvalovat rozpočet ZO.

Konference proběhla v přátelské atmosféře, kde byli delegáti mimo jiné seznámeni i návrhy do KV 2022. Informace přednesl místopředseda David Matajs.

Dotazy se týkali zaměstnanosti, budoucnosti RBCB, opatření RBCB od 1.1.2022 – kouření. Předseda ZO Stanislav Jindra vyjádřil nespokojenost, že zaměstnanci na setkání s vedením nevyjádřili nespokojenost se záměrem firmy stát se nekuřáckou firmou. Na sociálních sítích, svačinárnách, kuřárnách byli a jsou zaměstnanci statečnější. nepodpořili tak odborovou kampaň v médiích. Článek převzali většiny celostátních deníků i s vyjádřením firem k dané problematice ve zveřejněných regionech. Je pak vhodné položit si otázku zda zaměstnanci o podobné aktivity odborů stojí, když je pak nepodpoří. Bez podpory zaměstnanců nic odbory nikdy nedokážou.

Za výbor ZO, předseda Stanislav Jindra

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.