Konference ZO OS KOVO RBCB

včera 27.4.2019 proběhla konference ZO OS KOVO RBCB. Konference se zúčastnili delegáti v počtu 78 účastníků. Procentuální účast byla 78%. Pozváno bylo na konferenci 100 delegátů zastupujících 1050 členů ZO OS KOVO RBCB. Děkuji všem účastníkům, kteří sobotní dopoledne věnovali naší odborové organizaci.

Na konferenci se delegáti seznámili s činností ZO roce 2018, s průběhem KV 2019, se zasedáním EC Bosch v březnu ve Stuttgartu. Byli informováni o zářijové akci ČMKOS „Konec levné práce“. Někteří delegáti již projevili zájem se akce zúčastnit. Bližší informace získají u našeho předsedy p. Stanislava Jindry.

Velká diskuse se nesla u bodu týkajícího se vytvoření rezervy pro stávkový fond a s tím spojené úpravy položek v hospodaření ZO na nejbližší roky. Po bouřlivé diskusi byla pravidla pro vytváření rezervy odhlasována. Delegáti jsou si vědomi významu členství v odborech a proč odbory mají.

V době diskuse si VZO vzal podněty týkající se: nařizování dovolené a čerpání náhradního volna, tradiční téma – propustka k lékaři, stravování, přestupy zaměstnanců mezi odděleními. Podněty si vezmeme na jednání se zástupci vedení a budeme požadovat vyjádření k tématům.

Děkuji ještě jednou všem za účast. Stanislav Jindra, předseda VZO OS KOVO RBCB.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.