ZO OS KOVO RBCB vzalo pod svá křídla tým kuželkářů RBCB

Dobrý den, ahoj,

minulý rok v létě se na nás obrátila skupina zaměstnanců a členů naší ZO, zda bychom nepodpořili podnikový tým kuželkářů v RBCB. Závodní výbor projednal žádost a shodl se, že to může být dobrá propagace naší ZO. Vycházeli jsme z toho, že se jedná o tým, který v RBCB působí již více jak 25let a až do loňského roku startovné v soutěži hradil zaměstnavatel. Za ty roky prošlo týmem kuželkářů několik generací našich kolegů odborářů a i proto jsme se rozhodli mít tým naší ZO.

Zde dopis vedoucího týmu Jana Smoleny adresovaný naší ZO.

Poděkování ZO OS KOVO RBCB

Ahoj, chtěl bych poděkovat naší ZO OS KOVO RBCB za umožnění v pokračování hraní podnikové ligy v kuželkách. Kuželky v RBCB mají dlouhodobou tradici, dá se říct od založení podniku v Českých Budějovicích. Zažili jsme i plno úspěchu jak ve vítězství v podnikové lize tak jsme i 3x vyhráli Bosch Sport-fest v Německu a přivezli si plno zážitků. Uspořádali jsme i plno vánočních turnajů jak pro děti tak i pro dospělé za finanční podpory vedení a odborů. Proto mě mrzelo, že po 25 letech co zde pracuji vedení podniku se vydalo jinou cestou a přestalo nás sponzorovat. V podnikové lize máme 2 týmy a bylo mi líto, aby kuželky zanikly. ZO OS KOVO RBCB nám vyšlo vstříc a my můžeme pokračovat. Děkujeme, Jan Smolena

Díky naší podpoře mají naši členové možnost (po domluvě s Janem Smolenou, 606176215) si vyzkoušet co obsahuje hraní kuželek a případně rozšířit tým podnikových kuželek. Jak jste si mohli přečíst v dopise, kuželkáři pořádali i Velikonoční a Vánoční turnaje. Pokud bude zájem se strany zaměstnanců, odborová organizace s kuželkáři připraví pro členy nebo pro členy a jejich děti Velikonoční nebo Vánoční turnaj.

Propagace s sebou nese i zviditelnění na poli sportovním a proto jsme našim kolegům zajistili krásné dresy, kde budeme vidět. Samozřejmě doufáme, že nebude naše ZO vidět jen podle dresů, ale i výkony našich kuželkářů.

Zleva stojí: Jan Smolena, Stanislav Stiskala, veterán a zakládající člen Stanislav Bednařík, Ladislav Langweil, Zbyšek Petrásek, Jaroslav Holub, Vladimír Weiss

Dole zleva: Ondřej Hanzl, Pavel Černý a René Ertl

Přijď si vyzkoušet kuželky a rozšiř náš tým.

VZO OS KOVO RBCB, předseda Stanislav Jindra

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.