Změny v kantýně od 30.3.2020

Dobrý den členové ZO a zaměstnanci RBCB.

Jistě se k Vám dostala informace, že v posledních měsících kromě jednání o kolektivní smlouvě, probíhalo výběrové řízení na nového poskytovatele stravovacích služeb v RBCB od dubna 2020. Smlouva se stávajícím poskytovatelem se blíží ke konci a dle pravidel RB musí dojít k novému výběrovému řízení. Samozřejmě stávající poskytovatel měl možnost se do soutěže přihlásit. Do výběrového řízení se přihlásilo 6 zájemců včetně stávajícího. Dnes již vedení firmy a odbory znájí jméno poskytovatele stravování na další 3 roky počínaje 30.3.2020. Zaměstnanci se tuto informaci dozví oficiálně od firmy v únorovém Bosch Reportu.

Věnujte zvýšenou pozornost únorovému vydání. Najdete ho ve svačinárnách a na vrátnicích.

Odborové organizace ZO OS KOVO RBCB i ZO OS UNIOS OK Bosch CB prostřednictvým svých předsedů se aktivně zúčastnili vyběrových pohovorů s uchazeči a provedli několik referenčních návštěv ve firmách, kde zájemci působí. Mimo jiné předseda naší ZO oslovil své protějšky ve firmách kde působí uchazeči a získal reference o jejich službách. Na základě získaných informací podaly odbory své hodnocení. Hodnocení a referenčních návštěv se mimo jiné zúčastnili i oba ředitelé firmy. Výběrové řízení probíhalo na základě předem stanovených kritérii s ohledem na to co naše zaměstnance v minulosti nejvíce trápilo.

Ve čtvrtek 16.1.2020 proběhlo jednání s vedením firmy o cenách jídel od dubna 2020. Informace dostanou zaměstnanci opět v únorovém čísle. Tak zní dohoda s vedením firmy. Cena menu u zaměstnanců se více jak 20 let neupravovala a proto je na pořadu dne jejich úprava i s ohledem na zvyšující se ceny surovin a mezd u poskytovatelů služeb. Vysoutěžená cena odpovídá představám a požadavkům v zadávací dokumentaci. Je férové, aby se celkové vysoutěžené cene podíleli také zaměstnanci. Z našeho pohledu je cena pro zaměstnance u jednotlivých menu vyvážená. Od nového poskytovatele náš VZO očekává spokojenost strávníků s velikostí porcí, chuti, doplňkových služeb a zlepšení služeb jako celku.

Za VZO OS KOVO RBCB, předseda Stanislav JINDRA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.