Výzva odborů k zaměstnavateli k vyplacení mimořádné prémie ke 30. výročí založení firmy

Dobrý den všem,

1.5.2022 si v Českých Budějovicích připomeneme 30. výročí založení firmy Robert Bosch spol. s r.o. České Budějovice.

V této souvislosti odborové organizace sídlící ve firmě – ZO OS KOVO RBCB a ZO OS UNIOS OK Bosch CB vyzvaly zaměstnavatele k jednání o vyplacení prémie pro zaměstnance RBCB.

Kulturní a společenské akce k výročí firma připravuje, ale budou limitovány aktuálními covidovými opatřeními. Slouží, ale také hlavně k seznámení rodinných příslušníků zaměstnanců a veřejnosti k seznámení jak se firma za těch 30 let vyvíjela a co v Budějovicích vybudovala a kam se bude směřovat.

U firem velikosti a významu jako je Bosch je samozřejmostí finanční poděkování zaměstnancům za jejich loajalitu a práci k firmě.

Za výbor ZO OS KOVO RBCB, předseda Stanislav Jindra