Odměna za práci mezi svátky, vývoj tarifní mzdy a nová kancelář pro odbory KOVO

Dobrý den, ahoj,

V pondělí se odbory s vedením dohodly na odměně pro zaměstnance, kteří budou pracovat mezi Vánočními svátky. Za každou odpracovanou směnu zaměstnanec dostane do výplaty 500,-Kč.

Vývoj zakázek poslední 4 měsíce nepřipomíná koronavirou pandemii. Zakázek je tolik, že firma nabízí náborový příspěvek 30.000Kč a letos vyjímečně budou muset zaměstnanci některých oddělení mezi svátky do práce.

V rámci kolektivního vyjednávání se odborům podařilo převést tkz. prémii za přítomnost do tarifní mzdy. Někteří zaměstnanci k tomu měli výhrady, že to vlastně žádné přidání není. V příloze je studie našeho místopředsedy s výhledem na 5 let při konstantním přidáváním 3% ročně.

V lednu budeme prezentovat shrnutí výsledků kolektivního vyjednávání i s vyplacenými benefity. Právě benefity nejsou u všech firem v dnešní době samozřejmostí.

A na závěr potěšující zpravá pro členy výboru, členy ZO a zaměstnance RBCB. V průběhu ledna se budeme stěhovat do nové kanceláře. Po dlouhých jednáních s vedením, jak minulým tak stávajícím, se nám podařilo domluvit. Bude na stejné hale jako stávající, ale na protější straně nad svačinárnou MOE16. Ale hlavně místo 12m2, bude mít 26m2. Bude tam sedět předseda s místopředsedou. Budeme mít na vás více času, na řešení vašich podnětů. Těšíme se na vás. 🙂

Předseda VZO OS KOVO RBCB, Stanislav Jindra

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.