Konference ZO OS KOVO RBCB

Dobrý den, ahoj,

v sobotu 14.10.2023 proběhla pravidelná konference naší ZO. Chci poděkovat všem delegátům, kteří věnovali sobotu dopoledne informacím o činnosti ZO a informacím z jednání mezi odbory a vedením závodu. Díky vstřícnosti zaměstnavatele, kterému i tímto děkujeme, jsme jako každoročně mohli naší konferenci uspořádat v naší moderní velké kantýně.

Hosty konference byli:

Bc. Roman Ďurčo, předseda OS KOVO

Ing. Ivo Kužel, místopředseda OS KOVO

Pavlína Jirková, vedoucí regionálního pracoviště OS KOVO v Českých Budějovicích

Olga Grancová, specialista – mzdy a kolektivní vyjednávání

Předseda Stanislav Jindra seznámil delegáty s činností výboru ZO od poslední konference a zhodnotil průběh roku 2023 a zmínil hlavní události, kterých se účastnili zástupci naší ZO. Prezentoval také rozpočet naši ZO na rok 2024.

Místopředseda David Matajs seznámil delegáty s probíhajícím kolektivním vyjednáváním na rok 2024, kde delegátům prezentoval podrobně návrhy naší odborové organizace do kolektivního vyjednávání.

Člen výboru Zbyněk Paleček, členům prezentoval benefity, které naše organizace nabízí a také je seznámil jaké sociální sítě a komunikační kanály naše organizace využívá.

Dotazů, kterých v závěrečné diskuzi bylo nejvíce a je vidět, že naše členy trápí, bylo téma propustky. Diskuse k tématu „propustky k lékaři“ byla velice bouřlivá.

Níže naleznete video s benefity, které můžete jako členové naši organizace čerpat. Od roku 2024 dojde k navýšení příspěvku na lyžařský výcvik na částku 1000 kč a zvýší se i příspěvek na volno časové aktivity ze současných 30% na 40% ze zaplacených členských příspěvků.

Zpracoval Zbyněk Paleček, člen výboru ZO

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.