Kolektivní vyjednávání v RBCB uzavřeno

Dobrý den, ahoj,

Na kolektivní vyjednávání jsme se snažili pečlivě připravit již v průběhu roku při sbírání nejrůznějších podnětů, intenzivněji ještě více od září při analyzování aktuální situace a odhadu možného vývoje pro příští rok. Jsme přesvědčeni, že jsme naše požadavky vzhledem k vývoji trhu náležitě obhájili a podařilo se nám s vedením společnosti shodnout na takovém znění kolektivní smlouvy, která znamená jediné.

Být zaměstnán u RBCB má spoustu výhod i v podobě jednotlivých benefitů, které vcelku znamenají pro zaměstnance adekvátní ohodnocení za dobře odvedenou náročnou práci.

Průběh kolektivního vyjednávání jsme se Vám snažili přiblížit co možná nejvíce na tomto místě nebo naší FB komunitě, aby bylo naše jednání pokud možno transparentní a především konzistentní. V některých bodech jsme se odchýlili od původního záměru. Cíle, který jsme si však letos dali v oblasti podpory zaměstnanců zařazených v nižších tarifních třídám, jsme do velké míry dosáhli.

Toto je samozřejmě náš úhel pohledu na výsledek kolektivního vyjednávání a uvítáme, pokud se na nás obrátíte a poskytnete nám zpětnou vazbu, ať už bude jakákoliv, pochvalná či kritická. Za sdílení Vašeho názoru předem velký dík.

Rád bych Vám všem i osobně popřál krásné vánoční zážitky v rodinném kruhu, ať Vám zdraví slouží a těším se v roce 2022 na další spolupráci.

No a nyní výsledky převzaté z uzavřené dohody a podepsané předsedy obou odborových organizací působících v RBCB.

Za vyjednávací tým KOVO, předseda ZO Stanislav Jindra, místopředseda David Matajs.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.