Jihočeští odboráři drží při sobě, OS KOVO pomáhá Moravě

Dobrý den, ahoj,

O situaci na Moravě již bylo popsáno mnoho a ještě bude. Proto přímo k věci. V příloze najdete dopis OS KOVO a tiskovou zprávu reginálního pracoviště OS KOVO. V tiskové zprávě najdete mimo jiné informaci, že tornádo zasáhlo v obci Lužice i jeden ze závodů Groz-Beckert Czech a samozřejmě obydlí zaměstnanců firmy. Tuto firmu známe my Budějčáci hlavně z našeho města. I v této firmě sídlí ZO OS KOVO vedená kolegou Markem Profantem. Mimo jiné Marek zastupuje odboráře i ve firmách Inovan ve Zlivi a budějovickém závodě Kern – Liebers CR spol. s r.o.

Závodní výbor OS KOVO RBCB jednal jak a komu pomoci. Pokud prostředky poskytneme musí to být cílené, zaznělo jednotně. Výbor pomoc podmínil směřováním přímo kolegům odborářům z Groz-Beckert Czech v Lužici. Výbor své rozhodnutí odůvodňuje tím, že kolegové-odboráři z Groz-Beckert Czech v Budějovicích jsou našimi kolegy, partnery, kamarády, sousedy, proto podporu poskytneme cíleně jejim kolegům do Lužice.

VZO OS KOVO na středeční schůzi uvolnil na transparentní účet 30 tisíc korun českých z rezervního fondu. Rezervní fond je primárně určen pro případ stávky. Můžu ujistit, že je na účtě je stále dost prostředků pro případ, že by případná dohoda při kolektivním vyjednávání nebyla možná. 🙂

Pokud budete přispívat na transparentní účet pro kováky z Groz-Beckert použijte jako VS číslo 2695 (číslo naší organizace) a do poznámky uveďte svoje jméno.

Děkuji

za VZO OS KOVO RBCB, předseda Stanislav Jindra

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

  • Ano (79%, 49 Hlasy)
  • Je mi to jedno (16%, 10 Hlasy)
  • Ne (5%, 3 Hlasy)
  • Minulý byl lepší (0%, 0 Hlasy)

Počet hlasujících: 62

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.