Informační portál pro zaměstnance RBCB rozšiřuje svoji nabídku

Dobrý den, ahoj,

V září 2021 RBCB zprovoznila firma aplikaci JOBka pro zaměstnance v RBCB. Tento moderní nástroj komunikace, kdy zaměstnavatel chce být co nejblíže k zaměstnancům v poskytování služeb a informací, je aplikován ve významných firmách napříč odvětvími.

Ve Škodě Auto, jak nám již při pravidelných návštěvách odboráři potvrdili, je tento nástroj velmi oblíben a využíván všemi zaměstnanci. Velice jim tento nástroj pomohl v době COVID19 pro informování zaměstnanců. Jak řek i sám předseda ŠA Jarda Povšík. „Díky tomuto nástroji jsme mohli velice rychle a flexibilně reagovat na situaci v době COVID19 a minimalizovali šíření viru mezi zaměstnanci. Samozřejmě je nástroj určen mimo jiné i pro včasné informování zaměstnanců o zrušených směnách, aby nemuseli zbytečně jezdit do práce. Obsah služeb se snažíme neustále zlepšovat směrem k uživatelské spokojenosti našich zaměstnanců.“

I v RBCB se s podporou odborů vydalo vedení závodu v roce 2021 touto cestou a aktuálně rozšířilo možnost i modul „Výplatní pásky“. V nejbližší době bude spuštěn modul „Benefity“, kde zaměstnanci budou mít možnost najít slevy a služby (např.cestovní pojištění), které mohou využívat a postup realizace získání slevy nebo služby.

Velká část zaměstnanců RBCB již aplikaci JOBka využívá a nejen zaměstnavatel, ale i odbory věří v další rozšíření k co největšímu počtu zaměstnanců.

Nebojte se být blíže aktuálním informacím a službám i z vašeho domova. 🙂

předseda VZO OS KOVO RBCB Stanislav Jindra

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vyhledávání

Odebírejte novinky

Aktivní anketa

Líbí se vám nový vzhled webu?

  • Ano (79%, 49 Hlasy)
  • Je mi to jedno (16%, 10 Hlasy)
  • Ne (5%, 3 Hlasy)
  • Minulý byl lepší (0%, 0 Hlasy)

Počet hlasujících: 62

Nahrávání ... Nahrávání ...

Hledáte odpověď?

Jsme zde pro vás

Potřebujete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.