Nová kancelář odborů KOVO v RBCB

v rámci kolektivního vyjednávání jsme si dojednali nejen lepší pracovní podmínky, ale i zázemí pro naši práci směrem k vám zaměstnancům a členům odborové organizace.

Naše nová kancelář je jednou tak veliká a sídlí nad odpočinkovou místností – svačinárnou MOE16. Přesunuli jsme se do větších prostorů, abychom tam s místopředsedou naší ZO a členem Evropské rady Bosch mohli vám být více k dispozici a mohli kvalitně projednat témata, která vás zajímají a trápí.

Po balkoně od stávající (dnes již bývalé) kanceláře se k nám pohodlně dostanete směrem k MOE16. Nebo od našeho učiliště (bývalá jídelna) po přechodu do haly 90 do 1. patra na balkon. Možností je několik. 🙂

Fotografie je ilustrační. 🙂 Skutečnou kancelář uvidítě, když nás navštívíte. 🙂

Sluší se zde poděkovat vedení firmy a oddělením TEF a FCM za podporu rychlé realizace úprav a vybavení nové kanceláře.

předseda VZO OS KOVO RBCB, Stanislav Jindra